Haberler

Çağrı Merkezi Okulumuzun kapılarını bu kez Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencileri için açtık!

Üniversitelerimizle yaptığımız iş birliklerimize bir yenisini daha ekleyerek Bursa Uludağ Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzaladık. Üniversite ile imzaladığımız iş birliği kapsamında; sektörde kariyer hedefleyen öğrencilere çağrı merkezi dinamikleri, iş modelleri ve yönetimi alanında bütüncül bir eğitim programı yanında, staj ve işe alım olanağı sağlayacağız.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz ve Genel Müdürümüz Haktan Saran arasında imzalanan protokol kapsamında AssisTT Çağrı Merkezi Okulumuzda çeşitli eğitimler, teknik gezi ve staj programları sunacağız. Ayrıca üniversite öğrencilerine mezuniyet sonrasında AssisTT bünyesinde istihdam imkânı da sağlanacak.

Online olarak gerçekleştirdiğimiz imza töreninde kısa bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Haktan Saran,  şunları söyledi: “Sektörle ilgili bilgi ve deneyimlerimizi aktarmak ve sektörün yetişmiş insan kaynağına katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiğimiz Çağrı Merkezi Okulu’muzda Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencilerini ağırlayacak olmaktan son derece mutluyuz. Üniversite, Türkiye’nin aydınlık gençlerini yetiştirirken, biz de Çağrı Merkezi Okulumuz ile gençleri yeni teknolojilerle donatıp onların iş hayatına geçiş sürecini kolaylaştırmak istiyoruz. Bu anlamda Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi olarak vereceğimiz teorik eğitimin yanında gençlere staj, tam ve yarı zamanlı çalışma olanaklarında öncelik sağlayacağız. Bu tür özel sektör ve üniversite iş birliklerimizin sürdürülebilir bir şekilde devam etmesi ve çoğalmasını diliyoruz”

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz da imzalanan protokolün önemine değinerek “Bursa Uludağ Üniversitesi olarak kampüsün içinde kalan bir üniversite yerine şehirle, sanayiyle, toplumla ve iş dünyasıyla entegre, hayatın içerisinde ve öğrenci memnuniyetinin üst düzey olduğu bir üniversite olarak konumlanıyoruz. Bu anlayışla öğrencilerimizi hayata hazırlarken özel sektör ile önemli iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. AssisTT ile yaptığımız protokol sayesinde öğrencilerimiz hayata bir adım önde başlayacak. Bu sebeple öğrencilerim ve üniversitem adına AssisTT ailesine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.