Anasayfa / Kurumsal / AssisTT'e Genel Bakış
 AssisTT'e Genel Bakış

AssisTT'e Genel Bakış

Yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kurulduğumuz 2007 yılından bu yana insanı odağımıza alarak üst düzey teknolojileri sistemlerimize entegre ediyor, sektörlere özel teknolojik çözümler geliştiriyor, müşterilerimiz için uçtan uca mükemmel müşteri deneyimleri tasarlıyoruz.

İletişim merkezi çözümlerinden kalite çözümlerine, dijital çözümlerden dış kaynak yönetimine birçok alanda sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle fark yaratıyoruz.

Sağlık, telekomünikasyon, finans, ulaştırma, perakende, e-ticaret, enerji gibi pek çok sektördeki deneyimimiz, yetkin ekiplerimizle değişen müşteri alışkanlıklarına hızlıca cevap veriyor, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet prensibi doğrultusunda müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarma hedefiyle çalışıyoruz.Biz AssisTT’iz!

Biz AssisTT’iz!

Biz, sunduğumuz eşsiz hizmetlerle mutlu müşteriler yaratan, mükemmel deneyimler yaşatan bir müşteri deneyim merkeziyiz.

Biz, dijital dönüşümün öncüsü, teknolojiyi takip eden değil, üreten bir teknoloji şirketiyiz.

Biz, insan odaklı yaklaşımımızla ve sorumluluk bilincimizle her müşterinin talebini çözüme kavuşturan bir çözüm merkeziyiz.

Biz, sektörel deneyim ve uzmanlığımızı paylaşmak için kurduğumuz Çağrı Merkezi Okulumuzla bir eğitim ve gelişim merkeziyiz.

Biz, yüksek enerjimiz ve güler yüzümüzle stratejik ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında köprü işlevi gören bir iletişim merkeziyiz.

Biz, her yıl 5000 gence iş fırsatı sunan, ülkemize yetkin insan kaynağı yetiştiren bir istihdam merkeziyiz.

Biz, Türkiye genelinde 21 ilde 17 bine yakın çalışma arkadaşımız ve Türk Telekom’dan aldığımız güçle iş birliği yaptığımız markaların stratejik yol arkadaşıyız.

Tanışmamızın tam zamanı!

BİZE ULAŞIN

Biz AssisTT’iz!


Gayemiz

• Hayatına dokunduğumuz tüm paydaşlarımıza mutlu deneyimler yaşatmak.

Vizyonumuz

• Geleceği şekillendiren çözümlerimizle, müşteri deneyiminde referans noktası olmak.

Misyonumuz

• Teknolojik müşteri deneyimi çözümlerimizle tüm paydaşlarımız için stratejik yol arkadaşı olmak.16 k+

Çalışan Sayısı

562 k

Günlük Çağrı

205 m

Yıllık Çağrı