Anasayfa / Medya Merkezi / Haber ve Duyurularımız

Brandon Hall Group Excellence Awards'tan İnsan Kaynakları Uygulamalarımıza 4 ödül


İşveren uygulamalarının değerlendirmeye alındığı dünyanın en prestijli kurumsal ödül organizasyonları arasında yer alan, Brandon Hall Group tarafından düzenlenen Excellence Awards'tan 4 farklı kategoride ödülle dönerek global çapta başarımızı bir kez daha tescilledik.

Dünyanın önde gelen markalarının uygulama ve projelerinin uluslararası bağımsız sektör uzmanlarından oluşan jüri tarafından ”İnsan Kaynakları”, “Çalışan Bağlılığı”, “İnsan Kaynakları Teknolojileri”, “Yetenek Yönetimi ve Stratejileri”, “ İşin Geleceği” gibi çeşitli kategoriler altında değerlendirildiği Brandon Hall Group’un bu yıl 22'incisini düzenlediği Excellence Awards’tan 1 altın 3 bronz ödülle döndük.

 

Çalışan bağlılığı alanında yaptığımız çalışmalarla  “Çalışan Bağlılığında En İyi İlerleme” kategorisinde altın ödülü alırken; AssisTT Next Programımızla “Yetenek Yönetimi Stratejisi Geliştirmede En İyi İlerleme”, “Daha Fazlası” söylemiyle oluşturduğumuz işveren değer önermemizle “En İyi İşveren Değer Önermesi” ve daha önce farklı programlarda ödül kazanan Çağrı Merkezi Okuluprogramımızla “Öğrenme Programında En İyi Sonuçlar” kategorilerinde  bronz ödülün sahibi olduk.

 

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcımız Ömer Faruk Tüfekçi, ”Mutlu çalışanların mutlu müşteriler yaratacağı inancıyla çalışan mutluluğunu stratejik önceliklerimizden biri olarak belirledik. Bu sebeple çalışan deneyimini geliştirmek, sürekli olarak iyileştirmek için kesintisiz bir şekilde yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Uygulamalarımızın global platformlarda takdir edilerek ödül kazanması bizim için çok değerli. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.Haber ve Duyurulara Geri Dön