Anasayfa / Kurumsal / Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Sosyal SorumlulukSektördeki gücümüzü, uzmanlığımızı ve bilgi birikimimizi, sektörün insan kaynağının gelişimi için paylaşmayı görev ediniyor ve fark yaratacak projelere hayat veriyoruz. İnsanı merkeze alan sosyal sorumluluk anlayışımız doğrultusunda önceliklerimizi belirliyor, projelerimizi şekillendiriyoruz.Çağrı Merkezi Okulumuz
Çağrı Merkezi Okulumuz

Sektörel uzmanlığımızı ve bilgi birikimimizi sektördeki insan kaynağının gelişimi için paylaşmayı sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu sorumluluk bilinciyle 2019 yılının Ekim ayında Çağrı Merkezi Okulu’nu hayata geçirerek sektörde bir ilki gerçekleştirdik. Çağrı Merkezi Okulumuz’da sektör profesyonellerine, Çağrı Merkezi Bölümü öğrencilerine, bu alana ilgi duyan herkese alanında uzman eğitmenlerle eğitim desteği veriyoruz.

Sektöre nitelikli insan kaynağı kazandırmak için üniversitelerle de iş birliği yaparak öğrencilere çeşitli eğitimlerin yanı sıra teknik gezi ve staj programları sunuyoruz. İş birliği yaptığımız üniversitelerin öğrencilerine mezuniyet sonrasında AssisTT bünyesinde istihdam imkânı da sağlıyoruz.

Eğitim Kataloğumuz için tıklayın.

Başvuru ve Bilgi için: cagrimerkeziokulu@assistt.com.tr