Haktan Saran

Genel Müdür

Haktan Saran, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA yüksek lisans programını tamamlamıştır. İş hayatına 1995 yılında Koçbank çağrı merkezinde başlayan Saran, çağrı merkezi alanında farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra 1999-2004 Yılları arasında Denizbank Alternatif Dağıtım Kanalları Yöneticisi olarak görev aldı. 2005-2014 yılları arasında Turkcell Global Bilgi Şirketinde sırasıyla Müşteri Hizmetleri Operasyon Müdürlüğü ve Turkcell Bireysel Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı sonrası, 2014-2018 yılları arasında Alonet Bilgi A.Ş.Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. 2015-2018 yılları arasında Çağrı Merkezi Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcısı görevini yürütmüştür. Aralık 2018 tarihinde AssisTT ailesine Operasyon Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan Saran, Aralık 2019 itibariyle AssisTT Genel Müdürü olarak atanmıştır. 

Nimet Güventepe

Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Nimet Güventepe, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olmuş, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA yapmıştır. Kariyerine Akbank’ta Müşteri Yöneticisi olarak başlamış, Kapital Factoring’de Portföy Yöneticisi ve Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2003 yılında Aycell İletişim Hizmetleri’nde Satış Müdürü olarak Türk Telekom Grubu’na katılan Nimet Güventepe, Aycell ve Aria birleşmesinde satış ve müşteri hizmetleri süreçlerinin oluşturulması, satış kanallarının entegrasyonu çalışmalarında önemli görevler üstlenmiştir. Avea’da bireysel ve kurumsal satış birimlerinde farklı yöneticilik pozisyonlarında görev almıştır. 2014 yılında AssisTT Rehberlik Hizmetleri A.Ş’de Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Güventepe, 2015-2017 yılları arasında Türk Telekom Kurumsal İş Birimi Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Nimet Güventepe, 01 Ocak 2017 de başladığı AssisTT A.Ş bünyesinde Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Ömer Faruk Tüfekçi

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı

AssisTT ailesine 2018 yılında katılan Ömer Faruk Tüfekçi, Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans derecesini almış ve MIT-Sloan School of Management’ta Executive Leadership Programını tamamlamıştır. Sigortam.net’te kariyerine başlamış olan Tüfekçi, daha sonra Kalinda Danışmanlık ve Enka Grup’ta İnsan Kaynakları alanında yönetsel görevlerde bulunmuştur. 2014 yılında Türk Telekom’da çalışmaya başlayan Tüfekçi, Teknoloji birimlerinden sorumlu İK İş Ortağı Müdürü ve sonrasında Grup Müdürü olarak görev yapmış, TT Grup entegrasyon sürecinde aktif rol almıştır. Ömer Faruk Tüfekçi, Nisan 2017’de Türk Telekom İnsan Kaynakları İş Ortaklığı Direktörlüğü görevine getirilmiş ve AssisTT’e katılana kadar bu görevi yürütmüştür.

Levent Yalçın

Operasyon Genel Müdür Yardımcısı

Levent Yalçın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuştur. Kariyerine 1998 yılında Yorum Publicis Reklam Ajansı’nda Medya ve Stratejik Planlama Uzmanı olarak başlayan Levent Yalçın,  2000 yılında çağrı merkezi sektörüne adım atarak Turkcell Global Bilgi’de Müşteri Temsilcisi, Takım Lideri, Birim Yöneticisi ve Müdür unvanı ile birçok farklı projede görev almıştır. 2009 yılında Win Bilgi İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Operasyon Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Yalçın aynı unvan ile Comdata Türkiye’de, Alonet Bilgi Teknolojileri A.Ş.’de ve Webhelp'de görevini sürdürmüştür. Levent Yalçın, 2020 Eylül itibariyle Operasyon Genel Müdür yardımcısı olarak AssisTT ailesine katılmıştır.

İzzet Erten

Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı

İzzet Erten, 1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş, yüksek lisans eğitimini de yine aynı bölümde tamamlamıştır. Üniversite mezuniyeti sonrası Netaş, Ericsson ve Turkcell’in, sistem entegrasyon, yazılım geliştirme, operasyon ve analiz gibi farklı ekiplerinde görev aldı. 2007 – 2015 yılları arasında kariyerine Avea’da devam eden İzzet Erten, faturalama ücretlendirme, tahsilat ve iş zekası çözümleri alanlarında yönetici olarak görev aldı. 2015 – 2017 yılları arasında Türk Telekom’da Operasyonel Mükemmellik Direktörü, 2017 yılında da Vodafone’da Faturalama & Ücretlendirme Operasyonları Grup Müdürü olarak faaliyet göstermiştir. 2018 – 2020 yılları arasında Myanmar’ın en büyük telekomünikasyon operatörü MPT’de IT Strateji Danışmanı olarak görev yapan Erten, Nisan 2020’de AssisTT ailesine katılmış ve Kasım 2020’de AssisTT Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcılığı’na atanmıştır.

 

 

 

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.