Cemil Yıldırım

Genel Müdür

Cemil Yıldırım, Şubat 2017 tarihinden itibaren AssisTT Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. 1984’te Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Cemil Yıldırım, 1987-1991 yılları arasında İzdaş Dış Ticaret A.Ş.’de Muhasebe Sorumlusu/Şef, 1991-1996 yıllarında ise Atermit Sanayi ve Ticaret A.Ş.’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi görevini yürütmüştür. 1997 yılında BELBİM A.Ş.’de Genel Müdür Danışmanı olan Yıldırım, 1997-2001 yıllarında İSTAÇ A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili, 2001-2005 yıllarında BİMTAŞ A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı, 2006-2007 yıllarında İSTON A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi görevlerinde bulunmuştur. 2007 yılında Turkland Bank’ta Genel Müdür Danışmanı görevine getirilen Yıldırım, 2008-2017 yılları arasında ise Avea İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Nimet Güventepe

Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Nimet Güventepe, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olmuş, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA yapmıştır. Kariyerine Akbank’ta Müşteri Yöneticisi olarak başlamış, Kapital Factoring’de Portföy Yöneticisi ve Bölge Müdürü olarak görev almıştır. 2003 yılında Aycell İletişim Hizmetleri’nde Satış Müdürü olarak Türk Telekom Grubu’na katılan Nimet Güventepe, Aycell ve Aria birleşmesinde satış ve müşteri hizmetleri süreçlerinin oluşturulması, satış kanallarının entegrasyonu çalışmalarında önemli görevler üstlenmiştir. Avea’da bireysel ve kurumsal satış birimlerinde farklı yöneticilik pozisyonlarında görev almıştır. 2014 yılında AssisTT Rehberlik Hizmetleri A.Ş’de Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Güventepe, 2015-2017 yılları arasında Türk Telekom Kurumsal İş Birimi Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Nimet Güventepe, 01 Ocak 2017 de başladığı AssisTT A.Ş bünyesinde Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Ömer Faruk Tüfekçi

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı

AssisTT ailesine 2018 yılında katılan Ömer Faruk Tüfekçi, Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında yüksek lisans derecesini almış ve MIT-Sloan School of Management’ta Executive Leadership Programını tamamlamıştır. Sigortam.net’te kariyerine başlamış olan Tüfekçi, daha sonra Kalinda Danışmanlık ve Enka Grup’ta İnsan Kaynakları alanında yönetsel görevlerde bulunmuştur. 2014 yılında Türk Telekom’da çalışmaya başlayan Tüfekçi, Teknoloji birimlerinden sorumlu İK İş Ortağı Müdürü ve sonrasında Grup Müdürü olarak görev yapmış, TT Grup entegrasyon sürecinde aktif rol almıştır. Ömer Faruk Tüfekçi, Nisan 2017’de Türk Telekom İnsan Kaynakları İş Ortaklığı Direktörlüğü görevine getirilmiş ve AssisTT’e katılana kadar bu görevi yürütmüştür.

Haktan Saran

Operasyon Genel Müdür Yardımcısı

Haktan Saran 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA yüksek lisans programını tamamlamıştır. Kariyerine Bankacılık alanında başlayan Saran, AlternatifBank, Garanti Bankası ve DenizBank Alternatif Dağıtım Kanalları yöneticisi, 2000 - 2014 yılları arasında Turkcell Global Bilgi Şirketinde Turkcell'den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve 2014 - 2018 yılları arasında Alonet Bilgi A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmıştır. Haktan Saran, 2015 - 2018 yılları arasında Çağrı Merkezleri Derneğinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcısı görevini yürütmüştür.

Ali Gürsoy

Finans Genel Müdür Yardımcısı

AssisTT ailesine Aralık 2018’de katılan Ali Gürsoy, Bilkent Üniversite İşletme Fakültesinden 1993 yılında mezun olmuştur. 1995 yılında Şişecam Grubunda uzman yardımcısı olarak başladığı çalışma hayatına Esbank T.A.Ş pazarlama bölümünde uzman olarak devam etmiştir. 1997 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne giderek sırası ile Pace University – Investment Management, Columbia University – Computer Science ve Chicago Univerity – Financial Mathematics yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde ATB Consulting ve Aragon Asset Management firmalarında sırasıyla Financial Analyst ve Finansal Risk Müdürü olarak çalışmıştır. 2005 yılında Türkiye’ye dönen Ali Gürsoy, RiskTürk Finansal Yazılım firmasında genel müdür yardımcısı olarak 5 yıl süre ile çalıştıktan sonra, 2011’den itibaren Türk Telekom Grubunda Kurumsal Risk Yönetimi Direktörü olarak görev yapmıştır.

 

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.