Genel Müdür Mesajı

En Önemli Değerimiz Müşteri Odaklılık

Cemil Yıldırım

AssisTT Genel Müdürü

Türkiye, dijital dönüşüm sürecinde büyük yol aldı. Bir zamanlar hayal gibi görünen birçok konuyu teknoloji sayesinde artık hızla gerçekleştirebilir hale geldik. Tabii teknoloji ve dijital dünya bizlere pek çok avantaj sağladığı gibi birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Özellikle müşteri hizmetleri alanında bu sorumluluğun çok daha büyük olduğunu söyleyebiliriz.

AssisTT olarak en önemli değerimiz müşteri odaklılık. Çalışanlarımızın en önemli önceliği de müşteri ihtiyaçlarını doğru şekilde değerlendirip bu ihtiyaçlara doğru çözümler sunmak. Amacımız yaklaşık on dört bin kişilik ekibimizle uygun fiyatlı, pratik ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerimize en uygun çözümleri bulmak ve çözüm ortakları olmak. Bu amaç doğrultusunda kendi alanında uzman ekiplerimiz müşterilerimize en uygun çözümleri sunabilmek için tüm süreçleri her gün yeniden gözden geçiriyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve esnek yapımız sayesinde hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor olmak da bize gurur veriyor.

Türkiye’nin dört bir yanında aynı standardı yakalayan üstün teknolojiyle donatılmış lokasyonlarımızda tüm müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunabiliyoruz. Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ve kesintisiz eğitim ilkemiz çerçevesinde oluşturduğumuz insan kalitemiz, üniversitelerle kurduğumuz işbirlikleri, yüksek IT güvenlik mekanizmalarımızla oluşturduğumuz bilgi güvenliliği ve lokasyon yedekleme çözümlerimizle müşterilerimizin gönül rahatlığıyla işlerini bize teslim etmelerini sağlıyoruz.

Her sektör için sunduğumuz özel hizmetlerimiz; müşterilerimizin müşterilerine çoklu kanal (omni-channel) yaklaşımıyla her mecradan hizmet sunmamız, hiçbir zaman taviz vermediğimiz kalite politikamız ve iş ortaklığımızı geliştirmek için düzenlediğimiz “Müşterimizin sesini dinliyoruz” programımızla, müşteri deneyimini mükemmelleştirme yolunda bugüne kadar attığımız adımları geleceğe taşımak bizim için büyük önem arz ediyor.

AssisTT olarak bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizi dinlemeye, onların ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimizi her gün yeniden güncellemeye ve her zaman en iyi çözüm ortağı olmaya devam edeceğiz.

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.