AssisTT, Kasım 2007’de yüzde yüz Türk Telekom iştiraki olarak kuruldu. Geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçen AssisTT, satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunan bir contact center şirketidir.

 

Stratejik Yol Arkadaşı

Türkiye genelinde 23 il 30 lokasyonda 12 bini aşkın çalışanıyla hizmet veren AssisTT, bir müşteri irtibat noktasıdır. Türk Telekom grubuna ek olarak birçok kamu kurumu ve özel şirketlere stratejik yol arkadaşı olarak hizmet vermektedir. AssisTT, kısa zamanda alanında standartları belirleyen şirket olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

"Mutlu çalışan-mutlu müşteri" anlayışımız, teknolojimiz ve mükemmeliyetçi hizmetimizle herkes için stratejik yol arkadaşı olmak.

Vizyonumuz

Çağrı merkezi sektöründe şimdinin ve geleceğin lideri olmak.

 

AssisTT’e Genel Bakış

 

Müşteri Odaklılık

Varlığımız, istikrarımız, farkındalığımız.

 
 

İnovasyon

İtici gücümüz, cevherimiz, pusulamız.

 
 

Açık İletişim

Şeffaflığımız, mutluluğumuz, esnekliğimiz.

 

Güvenilirlik

Karakterimiz, ilkemiz, sadakatimiz.

Takım Ruhu

Enerjimiz, bütünlüğümüz, verimliliğimiz.

Bağlılık

Heyecanımız, aidiyetimiz, adanmışlığımız.

Entegre Kalite Politikamız

Entegre yönetim sistemimizi kurum kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olarak uygularız. Müşterilerimize, sürekli iyileştirme prensibi doğrultusunda teknolojiye dayalı hizmet sunarız. “Mutlu çalışan-mutlu müşteri” ilkesi ile müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlarız.
Müşteri beklenti ve şikâyetlerini, müşteri memnuniyetini arttırıcı fırsat olarak görür, inceler, çözüm oluşturur, kalıcı iyileştirmelerle sistem ve süreçlerimize uygularız. Tüm şirket bilgilerinin güvenliği için gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik ilkelerine bağlı gerekli önlemleri alırız.
Entegre yönetim sisteminin performansını izleyerek, sürekli iyileştirme uygulamaları ile geliştirmeyi taahhüt ederiz.
Faaliyetlerimizi, doğal kaynakları en verimli kullanacak şekilde tasarlar, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği riskleri ve çevresel etkileri belirler, çevre kirliliğini önleyici tedbirleri ile belirlenen riskleri ortadan kaldırmak için gerekli önlemleri alırız.
Herhangi bir kazada veya acil durumda kayıpları en aza indirecek tedbirleri alırız.
Faaliyetlerimizi, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ve diğer yasal gereklilikler ile müşteri beklentilerine uygun olarak gerçekleştiririz.
Entegre yönetim sistemi içinde çalışanların katılımını ve bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlar ve çalışanlarımızı sürekli eğitimle destekleriz.

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.