Haberler

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzaladık.

Genel Müdürümüz Haktan Saran ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız arasında imzalanan protokolle Sivas Cumhuriyet Üniversitesi öğrencilerine Çağrı Merkezi Okulumuz’da 14 hafta sürecek derslere katılma imkanı ile birlikte staj, yarı zamanlı çalışma, teknik gezi, mezuniyet sonrası da işe alım fırsatı sunacağız.

 “Sektörün yetişmiş insan kaynağına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz

Online olarak gerçekleştiren protokol imza töreninde kısa bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Haktan Saran, “Üniversitelerimizle iş birliği yaparak, sektörel deneyimimizi gençlerimize aktarmak ve sektörün yetişmiş insan kaynağına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.  Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile yaptığımız iş birliği kapsamında sektörde bir ilk olan Çağrı Merkezi Okulu’nun kapılarını gençlerimize açacağız.” dedi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız ise “Bugün AssisTT ile imza attığımız bu iş birliğinin çok kıymetli olduğunu düşünüyoruz. Sektöre nitelikli iş gücü yaratmak adına ülkemiz açısından da son derece önemli. Bu değerli iş birliğinin hem öğrencilerimiz hem AssisTT için son derece katma değerli olacağına inanıyoruz” diye konuştu. 

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.