Haberler

Konya Selçuk Üniversitesi ile yeni bir iş birliğine imza attık!

Üniversitelerimizle iş birliklerimize bir yenisini daha ekledik. Konya Selçuk Üniversitesi ile de iş birliği protokolü imzaladık. İmzaladığımız protokolle çağrı merkezi sektörüne nitelikli insan kaynağı yetiştirmek ve sektör profesyonellerinin gelişimlerine katkı sunmak amacıyla kurduğumuz Çağrı Merkezi Okulumuzun kapılarını Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü öğrencileri başta olmak üzere üniversitenin tüm öğrencilerine açacağız.

 

Konya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ve Genel Müdürümüz Haktan Saran arasında imzalanan protokolle Selçuk Üniversitesi öğrencilerine Çağrı Merkezi Okulumuzda 12 hafta sürecek derslere katılma imkanı ile birlikte öğrencilere staj, yarı zamanlı çalışma, teknik gezi, mezuniyet sonrası da işe alım fırsatı sunacağız.

 

Çevrim içi olarak gerçekleştirdiğimiz imza töreninde kısa bir konuşma yapan Genel Müdürümüz Haktan Saran,  şunları söyledi: “Üniversitelerimizle iş birliği yaparak, sektörel deneyimimizi gençlerimize aktarmak ve sektörün yetişmiş insan kaynağına katkıda bulunmak bizim için çok önemli. Selçuk Üniversitesi ile yaptığımız iş birliği kapsamında Çağrı Merkezi Okulumuz aracılığıyla bilgi ve deneyimlerimizi gençlere aktaracak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Okulumuzda vereceğimiz teorik eğitimin yanında gençlerimize staj, yarı zamanlı çalışma olanakları sunacağız ve mezuniyet sonrası işe alım süreçlerine öncelik vereceğiz. Bu tür özel sektör – üniversite iş birliklerimizin sürdürülebilir bir şekilde devam etmesi ve çoğalmasını diliyoruz.” 

Konya Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy ise şunları ifade etti: “AssisTT ile olan bu iş birliğinin çok kıymetli olduğuna inanıyoruz. Çağrı Merkezi sektörü büyüyen ve gelişen bir sektör. Bu alanda öğrencilerimiz için de çok önemli kariyer fırsatları olduğunu düşünüyoruz. 46. kuruluş yılını kutlayan Üniversitemizin akademik birikimiyle,  özel sektörün saha deneyimini birleştiren bu iş birliğiyle Üniversitemiz sahaya inmiş olacak. Öğrencilerimizin yetkinliklerine büyük katkısı olacak bu iş birliğinin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum.”

Sektörünüz ne olursa olsun, AssisTT işinizin yardımcısı olsun!

Çalıştığınız alanı girin, ihtiyaç duyduğunuz AssisTT hizmetini anında öğrenin, işinizi geleceğe taşıyın.